Яка онлайн аптека в Києві краще для замовлення знеболюючих?

Тема в разделе "Не усадьбой единой", создана пользователем Koilana, 14 Июнь 2024.

  1. Koilana

    Koilana Гуру

    Привіт! Шукаю надійну онлайн аптеку в Києві, де можна замовити знеболюючі препарати. Потрібні ібупрофен та парацетамол. Важливо, щоб аптека була перевіреною, з швидкою доставкою та можливістю оплати карткою. Можливо, хтось уже користувався такими послугами і може поділитися досвідом? Дякую за допомогу!
     
  2. Grigori88

    Grigori88 Гуру

    Я вже довгий час замовляю ліки онлайн і можу порадити аптеку 36.6 https://lekfarm.ua Це справжня знахідка для тих, хто цінує свій час і гроші. Останній раз замовляв там ібупрофен та парацетамол, і все пройшло чудово. Замовлення оформляється швидко, оплата карткою дуже зручна, і вже наступного дня ліки були у мене. Ціни значно нижчі, ніж у звичайних аптеках, що дозволяє суттєво економити. Наприклад, парацетамол я знайшов на 20% дешевше, ніж у місцевій аптеці. Дуже подобається, що можна отримати консультацію фармацевта онлайн, вони завжди готові допомогти і порадити. Жодного разу не було проблем з доставкою чи якістю товару. Дуже зручно і вигідно, рекомендую!
     

Поделиться этой страницей