Купити кросівки на великій платформі

Тема в разделе "Не усадьбой единой", создана пользователем огонек, 30 Август 2022.

  1. огонек

    огонек Любитель

    Давно хочу собі купити кросівки на великій платформі, тільки в який магазин не зайду, ніде нема таких кросівок в наявності. Може хтось собі купував такі кросівки і може порадити магазин?
     
  2. Grigori88

    Grigori88 Гуру

    Краще вже на високих підборах туфлі, аніж кросівки, на мій смак. Жінки останнім часом одягають казна що, згублюють свою жіночність, чоловіки теж слідом ведуься на модні тенденції.
     
  3. Lutikov

    Lutikov Гуру

    На високій платформі є непогані варіанти в магазинах Top Sport, Keds та інших. Але по правді кажучи це досить незручне взуття, хоча на вигляд привабливе, але залежить з якого боку дивитись і через призму чого.
     
  4. Лазурная

    Лазурная Любитель

    Привіт, кросівки на великій платформі вже кілька років в моді, і зараз на таке взуття так само є великий попит.
    Я можу вам як варіант запропонувати магазин з взуттям, в якому є вибір жіночих кросівок https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/krossovki/
    Ви в свою чергу вже самі подивіться всі моделі які є в наявності, і тоді вже прийміть рішення щодо покупки кросівок.
    Я своєї дочки купувала кросівки в школу такі ось як на фотографії з натуральної шкіри, їй вони подобаються.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей