Розкажіть будь ласка що це за річа така ця діграма Ганта і чи дійсно вона може домоготи в управлінні проектами. Буду дуже вдячний.
А ви управляєте проектами чи вам просто цікаво і про це питаєте просто в теорії. Чи можливо ви пишите якусь курсову чи дипломну роботу. Щось є з цього чи ні?
Студентські часи вже давно закінчились і я не є теоритиками, звичайно це все по роботі. Ці знання потрібно перетворити на практику.
Діграма Ганта то дуже корисна річ в управлінні проектами, навіть не сумнівайтесь. Вона допомогає візуалізувати стадії проекту і розуміти де знаходиться зараз стадія реалізації. Але важливо розуміти, що діаграма Ганта повина бути десь реалізована, в якийсь системі, тому що сенсу її самостійно створювати постійно і перероблювати просто немає. Ось чудова реалізована діаграма Ганта в CRM Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/task_gant_online.php Це хмарна система з доволі великим функціоналом, думаю вона вам стане корисною.
Кстати, раз уж зашла речь об управлении проектами, вот отличная статья, как правильно выбрать РРО для вашего ФЛП в сфере обслуживания https://joinposter.com/post/kak-vibrat-rro-dlya-flp