Змінити колір волосся!

Тема в разделе "Не усадьбой единой", создана пользователем Massta, 21 Январь 2021.

  1. Massta

    Massta Гуру

    Я від природи темно русява, хочу змінити колір волосся, до цього ніколи не фарбувалася, тому не знаю що мені підійде, як взагалі вибирають колір волосся? В мене карі очі, світла шкіра.
     
  2. Grigori88

    Grigori88 Гуру

    Якщо хочете стати яскравішою виберіть колір, який відрізняється від вашого природного на два тони в ту чи іншу сторону. Я б на вашому місці пофарбувалась в світліший відтінок.
     
  3. Koilana

    Koilana Гуру

    Якщо ваша шкіра світла, вам краще обрати «попелястий блондин», «червоне вино», «червоне дерево» щось із цього буде дуже красиво. Я часто фарбуюсь в колір баклажан, це мій колір 100%.
     
  4. Lutikov

    Lutikov Гуру

    На мій смак вам краще пофарбуватися в темний колір, холодних відтінків.
    Будете виглядати більш виразно та яскравіше, але без вашого фото, тяжко підібрати заочно, що б вам підійшло.
    Ще можете прочитати рекомендації, щодо того, підібрати колір волосся https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-pidibrati-kolir-volossya/ можливо, ви краще зрозумієте, якою ви хочете себе побачити, більш натуральною чи кардинально іншою.
    Натуральні тони підійдуть всім жінкам без виключення. А ось з яскравими відтінками потрібно бути обережною.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей