Види та способи застосування інсектицидівінсектицид інспектор проти колорадського жукаЗахист власного врожаю - головне завдання для всіх власників городів. Сьогодні до цього заняття потрібно підходити серйозно і відповідально, або різноманітні комахи-шкідники та хвороби зіпсують або навіть знищать всі плоди вашої роботи. На щастя, існують препарати захисту рослин для боротьби з небажаними комахами, які шкодять сільськогосподарським культурам.

Найбільш ефективно та дешево зберегти урожай дозволяє хімічний захист рослин. Такі препарати поділяються на кілька груп, які мають різне призначення і ефект. Для боротьби з комахами-шкідниками зазвичай використовують інсектициди - хімічні речовини, які спрямовані на повне знищення шкідників або стримування розвитку популяції. Спеціальні препарати сьогодні широко використовують як в сільському господарстві, так і в промисловому виробництві овочевих культур.

Що таке інсектициди?

Інсектицидами називають речовини для боротьби зі шкідниками, які можуть відрізнятися за своїм складом і дією. Найчастіше інсектициди застосовують для захисту зернових, плодових і овочевих культур, а також для картоплі. Існує спеціальна класифікація таких засобів за типом дії:

  • універсальні - завдяки багатокомпонентному складу впливають одночасно на кілька видів комах;
  • виборчі - містять один активний компонент, який впливає на конкретний вид шкідників і повністю його знищує, наприклад, інсектицид інспектор проти колорадського жука.

Також інсектициди ділять за способом проникнення в організм комах:

  • контактні;
  • кишкові;
  • системної дії;
  • фуміганти.

Як застосовувати інсектициди?

Хімічний інсектицид купити можна в декількох формах, ціна їх майже не відрізняється. Інструкція вкаже правильний спосіб застосування:

  • Порошок - використовують для розпилення на ґрунті, а також для створення розчинів і обприскування рослин;
  • Гранули - вносять в ґрунт, що дозволяє обробити не тільки поверхню, але і верхній шар;
  • Шашки - при горінні виділяють токсичний для комах дим.

Також дуже популярним є метод просочення насіння активними речовинами, який допомагає запобігти появі шкідників.

Щоб забезпечити гарний урожай та захистити город, краще заздалегідь замовити засоби боротьби зі шкідниками. Швидко та недорого це можна зробити в інтернет магазині Флорасад, який працює з доставкою по Україні: Київ, Львів, Хмельницький, Черкаси,Тернопіль, Рівне, Луцьк, Вінниця, Чернівці та інші міста.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Добавить комментарий