Органічне фермерство: переваги і кращі методи вирощуванняОрганічне фермерство - не просто черговий модний тренд. Це стійкий образ життя, який має масу переваг, щодо неорганічного вирощування. Якщо ви фермер, який шукає спосіб перейти на органічне вирощування або вам цікаво як вести органічну ферму з нуля - ми підготували масу інформації, яка допоможе вам у цьому. Початківцю фермеру в допомогу агротехніка: https://motokosmos.com.ua/minitraktory

Ми розповімо про всі переваги і про те, як найбільш ефективно вести органічне фермерство.

Перше - менше фінансових інвестицій

Органічне фермерство вимагає менше капіталовкладень, оскільки не потрібно покупка дорогих хімічних добрив. Багато фермерів беруть величезні кредити, щоб почати роботу, для органічної ферми хімікати не потрібні. І якщо рік не буде врожайним, ви нічого не втратите.

Друге - більш високий прибуток

Залежно від умов, органічне землеробство може давати менший прибуток, ніж традиційні методи. Проте, середня прибуток органічного фермерства досить висока, так як органічно вирощені продукти продаються на 20-30% дорожче, ніж звичайні продукти. Мінітрактор FOTON FT 354HXC З кабіною https://motokosmos.com.ua/minitraktor_foton_ft354hxc_s_kabinoy.Таким чином, при меншому початковому внеску і великий віддачі, органічне землеробство є більш прибутковим за короткий проміжок часу.

Третє - біорізноманіття та поживний грунт

Навколишнє середовище отримує багато корисного від органічного вирощування. Уникнення використання агресивних хімікатів дозволяє урізноманітнити мікрофлору в ґрунті - насправді органічне фермерство процвітає в умовах різноманітної мікрофлори. Це зберігає грунт багатою, а отже хороші врожаї зростатимуть з року в рік. Ваша продукція також буде краще на смак, так як буде отримувати більше поживних речовин ніж звичайні культури.

Четверте - відсутність шкідливих відходів

На додаток до багатства грунту, органічне фермерство допомагає захищати навколишнє середовище. Зокрема, така ферма не забруднює воду, а добрива не виділяють отруйні гази в повітря. Також оскільки органічна їжа найчастіше реалізується на місцевому ринку, то транспортні витрати, витрати палива і кількість викидів машинами парникових газів скорочується.

А тепер про методи органічного землеробстваорганічні добрива

Створення добрив є одним з найбільш важливих аспектів органічного господарства. Цей процес включає в себе використання відповідних поживних речовин для поліпшення росту вашого культур. Компостування, мульчування і використання біо-добрив покращують здоровий ріст рослин, а також відмінно збагачують грунт.
Вермікомпостірованіе також є відмінним способом внесення добрив в грунт природним шляхом.

Підбір оптимального часу і температури для росту врожаю

Підготовка ґрунту - ключовий момент. Залежно від того, яка культура буде висаджуватися, підготовка грунту повинна проводиться в певній час перед посадкою. Наприклад, при вирощуванні кукурудзи, внесіть відстоявся тваринний гній або компост в грунт, накладіть плівку або пластикові листи, щоб поживні речовини збереглися і температура грунту при висадці була не нижче 12 градусів. Як правило, кукурудзу сіють через 2 тижні після останніх весняних заморозків.

Правильне розташування культур на ділянці
Органічне фермерство спирається на родючість і насиченість грунту поживними речовинами, тому розташування різних культур на земельній ділянці дуже важливо. Це дозволяє врівноважити грунт і не виснажує приховані в ній ресурси, оскільки різні культури поглинають різні поживні речовини з грунту. Ротація посівів важлива для зменшення тиску з боку комах, бур'янів, поки поживні речовини знаходяться в грунті.
Посадка покривних культур також рятує грунт від виснаження і запобігають ерозії.
Організація прополки бур'янів
Прополка - камінь спотикання практично кожного фермера, який вирощує органічні культури. Бур'яни знижують врожайність, так як споживають корисні речовини, призначені для ваших рослин (включаючи воду і сонячне світло). Існує багато методів, які застосовуються на органічних землеволодіннях, включаючи ручну прополку, скошування, механічне культивування, спалювання.

Детальніше про способи:
Механічний. Включає в себе орання, дискування і культивацію полів, що значно мінімізує зростання багаторічних бур'янів і допомагає позбавлятися від уже пророслих; Ручний. Стара добра прополка. Ефективна проти дрібних бур'янів, але варто бути акуратним, щоб не пошкодити сходи культур; Ротація посівів. Це також дуже ефективний спосіб придушення бур'янів, особливо їх довгострокових видів. Термічний. У цьому методі використовується метанол, пропан або бутан, яким заправляються особливі вогнемети. Метод був популярний в 40х-50х роках, до винаходу синтетичних пестицидів. Але з ростом популярності органічного вирощування він знову повертається. Цей метод ідеальний для посівів з широкими рядами.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Добавить комментарий