Комплексне використання гербіцидів та мінеральних добрив – залог гарного врожаю.Обробка посіві гербіцидами - компанія Імперія-АгроГербіциди – це препарати, котрі використовуються в сільському господарстві для істотного збільшення врожаю, а саме у боротьбі з небажаною бур’янистою рослинністю.

Існують гербіциди як внутрішньої дії так і зовнішньої. Перші діють на етапі пророщення бур'яну, знищуючи його до появи над землею, вбиваючи корінь. Другі – вже після безпосереднього формування рослини. Іншим критерієм поділу є гербіциди локальної дії, які знищують тільки певні види рослин, та загальної, які очищують поле для наступного врожаю.

Під час роботи з гербіцидами слід дотримуватися техніки безпеки, притримуватись інструкції з використання, щоб мінімізувати мінімальний але негативний вплив на здоров'я людини та ріст майбутньої рослини.

Відповідно до законодавства України всі гербіциди мають пройти державну реєстрацію, як і будь-який хімічний препарат, тому підприємства з їх виробництва мають відповідати усім вимогам та мати повний пакет дозвільних документів.

Широковживаними є гербіциди для картоплі. В Україні користуються популярністю Ачіба 50%, к.е., Агрітокс 50%, в.р.,АДОР, НОБЛЬ S, Нертус. Проте, це не вичерпний перелік.

Як вже зазначалось, саме розумне використання гербіцидів дасть очікуваний результат для Вашого врожаю. Для цього необхідно підживлювати виснажений ґрунт добривами. Купити мінеральні добрива можливо в будь-якому профільному магазині. В Україні законно діє близько 300 підприємств-виробників добрив та біля 1000 спеціалізованих постачальників. Також існують добрива, що отримують безпосередньо через господарську діяльність: гній, мул, торф. Їх дія безпечніша, проте результат дуже часто бажає кращого. Тому і існує необхідність використання мінеральних добрив, серед яких азотні, фосфорні, калійні та інші.

Необхідною умовою є складання системи удобрення ґрунту з врахуванням кількості врожаю, який необхідно отримати. Ухилення від надмірних доз внесення добрив може виявитись нерентабельним, але не стане наслідком накопичення нітратів та токсичних елементів в кінцевій продукції.

При пропорційному та мудрому використанні гербіцидів та мінеральних добрив Ви ніколи не поставите під загрозу свій врожай та здоров'я своїх близьких, проте назавжди забудете про бур'яни на своїй землі. Крім того, ви зможете значно підвищити свої прибутки та вийти на нові рівні збуту вашої продукції, адже вона зможе найкраще відповідати стандартам якості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосов)

Добавить комментарий